Jak uchronić samochód przed gradem?

Grad jest zagrożeniem, które może zrujnować twój samochód i zostawić cię w niezłym kłopocie, jeśli nie jesteś przygotowany. Jeśli mieszkasz w obszarze, gdzie gradobicie jest częste, najlepiej podjąć środki, aby chronić swój samochód przed tym kosztownym losem.

Osłony przeciwgradowe są jednym z najskuteczniejszych sposobów na to, aby grad nie uszkodził Twojego pojazdu. Są one zazwyczaj wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego o wysokiej gęstości i pasują na cały samochód, aby odbijać wszelkie kamienie, które mogą go uderzyć. W połączeniu z dobrym lakierem, jest to praktycznie niemożliwe, aby grad przedostał się przez te osłony i spowodował jakiekolwiek szkody.

Oto kilka sposobów na ochronę samochodu przed gradobiciem:

Kupić lub wynająć pokrywę samochodu -Car okładki, zwane również tarpy samochodu, są wykonane z materiału syntetycznego, który jest przeznaczony do blokowania suns szkodliwych promieni i chronić farbę na swoim pojeździe. Grad nie może przeniknąć te okładki więc zapewniają one doskonałą ochronę dla samochodu, gdy przechowywane na zewnątrz. Są one szczególnie dobre w zapobieganiu rock chip, ptasie odchody i inne wspólne rodzaje zanieczyszczeń drogowych z uszkodzenia farby samochodów. Parkuj pod zadaszeniem. Jeśli nie masz zadaszenia dla swojego pojazdu, spróbuj parkowania pod drzewem lub w obszarze, który dostaje cień w ciągu dnia. Zapraszamy również na stronę http://beautyride.pl/