Czym są wózki spacerowe 2w1?

Co jak co, ale wózek dziecięcy 2w1 jest najbardziej lubianym typem wózków przez rodziców. Wózek dziecięcy 2w1 to połączenie wózka głębokiego, jak i także wózka spacerowego. Wielu rodziców wybierać musiało pomiędzy spacerówką a gondolą. Oba są potrzebne, ale miejsca w mieszkaniu niestety na dwa wózki nie ma. Wybór jednego modelu dzieci przykrym kompromisem. Na pewno nie zaspokoi wszystkich potrzeb dziecka i całej rodziny. W odpowiedzi właśnie na te dylematy powstały wózki dziecięce 2w1. https://dzieciecyswiat.com.pl

Takie wózki sprawdzają się wręcz idealnie. Rodzice dzięki tym wózkom mają także ułatwiony kontakt ze swoim dzieckiem. Spacerówka sprawdza się idealnie w podróży. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i łatwiej jest ją wstawić do autobusu. Spacerówki są polecane jednak od momenty, gdy nasze dziecku już samodzielnie siada. Najczęściej jest to okres, gdy dziecko osiąga sześć czy też siedem miesięcy.

Wózek głęboki szczególnie się przydaje, gdy nasze dziecko śpi. Wówczas gondole głęboka daje znacznie większe poczucie bezpieczeństwa. Gdy dziecko przekręca się na bok, to ma znacznie większą swobodę, a gondola chroni przed światłem oraz przed hałasem. Gondola w takich wózkach zapewnia postawę prawidłową pociechy, które nie powinny przewożone być w siedzącej pozycji, a jedynie w pozycji leżącej. Taką właśnie pozycję umożliwia nam siedzisko w wózku głęboko-spacerowym. Głębokie wózki przydają się najczęściej w pierwszych miesiącach życia. Im dziecko jest starsze, tym wózki spacerowe stają się bardziej praktyczne.