Kolonie na Mazurach – wyjątkowe miejsce na wakacje

Mazury poza Morzem Bałtyckim należą do najczęściej obleganych w wakacje regionów Polski. Na Mazurach chętnie odpoczywają dorośli, młodzieży i dzieci. Ten malowniczy pełen jezior teren przyciąga każdego roku niezliczone rzesze turystów. Kolonie Mazury, obozy wakacyjne, harcerskie na stałe wpisały się w krajobraz mazurski.

Atrakcyjne kolonie na Pojezierzu Mazurskim

Rodzice często wysyłający swoje dzieci na kolonie Mazury doskonale wiedzą, że region ten cieszy się dużą popularnością. Mazurskie jeziora są doskonałym miejsce na rozpoczęcie przygody z żeglowaniem i kajakarstwem. To idealny akwen do żeglugi i pływania. Wszystkie plaże, z których korzystają dzieci i młodzieży podczas pobytu na koloniach, są strzeżone przez ratowników. Na Mazurach można również korzystać z wielu ścieżek rowerowych. Świetne miejsce na gry, konkursy i zabawy kolonijne pod okiem doświadczonych wychowawców i instruktorów.

Wyżywienie i zakwaterowanie

Wybierając Mazury na kolonie dla dzieci i młodzieży można liczyć na doskonałe warunki zakwaterowania i wyżywienia.  Młodzi ludzie są po opieką wychowawców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracą z młodzieżą, stosowne uprawnienia i pozytywną rekomendację. Istnieje możliwość zamówienia specjalnych diet: bezglutenowej, wegetariańskiej lub innej. Posiłki odbywają się o stałych porach. Śniadanie, obiad i kolacja. Dzieci mogą korzystać również z prowiantu, który jest szeroko dostępny dla wszystkich. Miła atmosfera, czas  zorganizowany od rana do wieczora to atrakcyjny sposób wypoczynku dla dzieci.

Kto przynajmniej raz spędził wakacje na Mazurach – czy to na koloniach, obozie żeglarskim, sportowym, harcerskim, zawsze chce tu powracać każdego roku. Mazury mają w sobie dużą siłę przyciągania. Region bardzo atrakcyjny, malowniczy i kuszący pod każdym względem. Polecamy Kolonie Mazury jako idealne miejsce na atrakcyjny wypoczynek dla dzieci i młodzieży.